poniedziałek, 21 stycznia 2013

Londyn weekendowo

Mimo, że dzisiaj Blue Monday (KLIK) staram się myśleć pozytywnie. Mimo, że czytam o nieciekawej sytuacji w Londynie spowodowanej opadami śniegu wierzę, że w piątek uda się nam jednak dolecieć na miejsce ;) Dzisiejszy post jest prośbą do Was - mamy w Londynie kilka godzin - co byście poleciły do zobaczenia ekspresowemu turyście? Podzielcie się proszę swoim doświadczeniem, bo to mój pierwszy raz z królewską wizytą :)

Ala

9 komentarzy:

 1. Niestety nie pomogę, ale zazdroszczę wyjazdu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Może do Camden Town? :)
  Poczytaj o tym miejscu może Ci się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ile macie godzin dokładnie?
  jeśli chcecie pooddychać Londynem, polecam poranny sparcer w sobotę po Notting Hill (rano w sobotę targ staroci na Prtobello Rd), i Holland Park,Camden Town w dzień (tam też odbijając przed mostem w prawo, lub w lewo są wszystkie kuchnie świata za małą kwotę) a wieczorem China Town w Soho (metro: picadilly circus) (trzeba się wbić między kamienice- pyszna chińszczyzna na kolację i fajny klimat)
  muzea: może coś z klasyki ;) Natural History Museum i Science Museum, i Tate Gallery, do którego wciąż nie dotarłam a wiem, że warto :) Covent Garden też mi się podobało :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdecydowanie Camden Town :) Soho :)
  No i kosmetycznie - Superdrug chociażby :) Lush i Primark obowiązkowo:)
  Miłej podróży!

  OdpowiedzUsuń
 5. Natural History Museum i Primark - pozycje obowiązkowe ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Londyńskie Akwarium (http://www.visitsealife.com/London/), które znajduje się nad Tamizą, niedaleko London Eye. Cuuuuudo!

  OdpowiedzUsuń
 7. london eye,camden town, london brigde,oxford street :P ( primark itp), lush, boots, superdrugs,

  OdpowiedzUsuń
 8. Zaraz wezmę sobie mapę Londynu i pozaznaczam wszystkie te miejsca :) Po powrocie dam znać gdzie ostatecznie dotarliśmy. DZIĘKUJĘ! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. London Eeye, Camden Town(genialne miejsce!!)Richmond Park, Oxford Streed i odwiedź Weastfielda :))

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za Wasze odwiedziny i komentarze :)

Niestety z powodu olbrzymiej ilości spamu, muszę wyłączyć możliwość anonimowego komentowania. Jeśli chcecie zostawić mi wiadomość, jestem dla Was dostępna na profilu Facebook.

UA-49610063-1