wtorek, 15 marca 2011

Cenowe szaleństwo w Super Pharm

Sieć Super Pharm, którą bardzo lubię, obchodzi swoje 10 urodziny i z tej okazji oferuje swoim klientom bardzo fajne przeceny. Kupiłam właśnie płyn micelarny Biodermy, taki jak kilka dni temu, ale malusi, bo 100 ml i tylko za 10 złotych. Bardzo mi przypadł do gustu ten kosmetyk, rzeczywiście świetnie radzi sobie z usuwaniem makijażu. Bardzo często przemieszczam się z moim kuferkiem charakteryzatorskim, który już swoje waży, więc mała buteleczka jest wyjściem idealnym. Poza tym świetnie się sprawdzi na wszelkich wyjazdach, kiedy chcemy ograniczyć bagaż do minimum. Bardzo jestem zadowolona z tego kosmetyku.
Drugim nowym nabytkiem jest pianka głębokooczyszczająca Pharmaceris Puri - sebostatic, przeceniona z 23,49 na 18,79. Moja obecna pianka L'Oreal jest na wykończeniu, więc ta będzie jak znalazł :-) Pianka ma pojemność 150 ml, zobaczymy jak się spisze w użytkowaniu.
Ponieważ moje zakupy wyniosły powyżej 25 złotych, mogłam kupić krem nawilżający Bioderma Sebium Hydra za 10 zł (normalna cena wg Super Pharm to 54,99 zł.). Ucieszyłam się, ponieważ krem, który od niedawna stosuję niesamowicie mnie zapchał. Mam nadzieję, że nie zepsuje marce dobrego imienia i mojej sympatii do niej :-)
Myślę, że jeszcze się wybiorę, bo dziś zakupy były robione w sporym pośpiechu, a jest jeszcze kilka fajnych produktów, na które ostrzę sobie zęby ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za Wasze odwiedziny i komentarze :)

Niestety z powodu olbrzymiej ilości spamu, muszę wyłączyć możliwość anonimowego komentowania. Jeśli chcecie zostawić mi wiadomość, jestem dla Was dostępna na profilu Facebook.

UA-49610063-1